Your Pet, Our Passion.
Nathalie

Duurzaamheidsmanager @ Purina

Nathalie
Duurzaamheid

Duurzaamheid

Ga naar het onderdeel >

Ons ontbossingsbeleid


Het bedrijf Nestlé, waar Purina onderdeel van is, heeft in 2010 een ambitie aangekondigd om ontbossing in de grondstoffenketens van haar producten en verpakkingen aan te pakken. Deze verbintenis heeft betrekking op de grondstoffen die worden gebruikt voor producten en verpakkingen binnen de relevante toeleveringsketens van Nestlé.

In 2010 heeft Nestlé een ontbossingsbeleid ingevoerd dat gericht is op het identificeren, monitoren en aanpakken van ontbossingsrisico's binnen de grondstoffenketens van haar producten en verpakkingen.

Deze toezegging was de eerste in zijn soort door een voedingsmiddelenbedrijf en bestrijkt alle grondstoffen die worden gebruikt voor onze verpakkingen, levensmiddelen en dranken, waaronder de diervoeding van Purina.

Hond zit op een boom